RJZ - INWERTER - 5 LAT GWARANCJI !
 
RJZ
Klimatyzatory inverter serii RJZ przeznaczone do montażu na ścianie w małych odległościach od sufitu, charakteryzują się lekką, zwartą budową o nowoczesnej stylistyce. Cechą charakterystyczną urządzeń serii RJZ jest „perfekcyjny zdrowy nawiew w poziomie” chroniący użytkowników przed bezpośrednim strumieniem chłodnego powietrza oraz „silny, pionowy strumień powietrza” zapewniający komfortowe dogrzanie dolnych partii pomieszczenia. Zwarta konstrukcja klimatyzatorów ścienno-przysufitowych oraz szeroki wybór modeli pozwala na elastyczny montaż oraz ich wszechstronne zastosowanie. Charakterystyczne parametry pracy urządzeń to: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu oraz duża energooszczędność. Nowatorskie rozwiązania klimatyzatorów inverter serii RJZ warte podkreślenia:

- Oszczędność energii dzięki funkcji automatycznego czyszczenia filtra. (Funkcja ta pozwala na utrzymanie oszczędności energii na poziomie 25% w skali roku oraz zachowanie płynnego przepływu powietrza zapobiegając zatykaniu się filtrów kurzem).

- Trzy wydajne funkcje sterylizujące i odwadniające zapewniające czyste powietrze w pomieszczeniu.

- Komputerowo zaprojektowany wentylator zapewniający większy strumień powietrza niż w modelach konwencjonalnych.

- Oczyszczanie powietrze z brudu i kurzu przez filtr pokryty apatytem tytanowym*. (*Zapewnia zdwojony efekt oraz zachowuje swoje właściwości na długi czas, pochłaniając i tym samym usuwając około 99,99% nieprzyjemnych zapachów jak np. dym papierosowy.)

- Neutralizowanie bakterii i zapachów za pomocą promieni UV.

- Zastosowanie w wymienniku ciepła apatytu tytanowego (Przyciąga i tłumi rozwój bakterii i zarodników pleśni, które wraz z powietrzem zostały przepuszczone przez filtr).
Funkcje:
Wydajność grzania:
0,9 - 11,0 kW

Wydajność chłodzenia:
0,9 - 8,0 kW
f_azpp
f_adjust
f_ar
f_aztp
f_te
f_vpam
f_pn
f_program
f_acf
f_UV
f_coildry
f_wash
 
ďťż

All rights reserved by Klimax S.C.
Designed by Color-Studio